|

Új edzők dirigálnak a másodosztályú Dusnoknál

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-08-07 12:51:01

A Dusnok KSE első számú csapatának élére az elnökség Facskó Jánost kérte fel, aki örömmel vállalta ezt a feladatot – tette közzé facebook oldalán a Dusnok Közösségi Sportegyesület.

János nem ismeretlen a dusnoki futballrajongók körében, hiszen Dusnokon nőtt fel és itt kezdte rúgni a bőrt. Remek futballista volt, aki többször is megfordult NB-s szinten. Kapusként kezdte pályafutását, de támadóként lett igazán közismert. Edzőként eddig csak néhány évet dolgozott fiatalokkal, előbb Dusnokon, később pedig Kalocsán. Sáfrán Ferenc távozását követően, Dávid Bolvári lett az ifi csapat edzője. Dávid eddig a serdülősöket trenírozta, akikkel 2016-ban bronzérmet, tavaly bajnoki címet nyertek. Az U-16-os fiatalokat Dusnokon ezentúl Kapitány Tibor, a felnőtt gárda játékosa fogja irányítani.