|

6-2-re nyertek az MTK legendái (GALÉRIA)

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-08-07 12:47:23

A bátyai fokhagymások népünnepélyét a hagyományokhoz híven idén is öregfiúk meccsel nyitották. A vendég az MTK volt, hajdani bajnokokkal teletűzdelve, míg a mieinket a Bátya és Kalocsa járás válogatottja képviselte.

Az első félidőben a Bátyai, a második játékrészben a kalocsaiak rugdosták a labdát, érdekes módon Király Robinak aki, lévén a vendégek portás nélkül érkeztek, kénytelen volt hálóőri poszton kisegíteni őket.

Galériáért KATT ide!

Mindkét játékrész tikkasztó hőségben zajlott, és a várt eredmény született, az első félidőt az MTK 1-3-ra nyerte, majd a végén 2-6 arányban zsebelték be a győzelmet. A vendégeknél ott volt Huszárik László, többszörös Magyar Bajnok, aki a KORONAfm100-nak adott interjújában régmúltról beszélt, felidézve, hogy 1990-ben még Maradónát is fogta a pályán.