Összeszedte magát a KFC

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-04-09 11:19:05

Hazai pályán játszott a megye egyes Kalocsai Futball Club.

Forrás: Kalocsai Futball Club, facebook

Evanics Zoltánék a Kecskeméti LC gárdáját fogadta, azt a csapatot, amellyel az ősz folyamán 1:1-es döntetlent játszott a KFC idegenben. Eva legénysége jól teljesített. Az első félidőben könyökölés miatt azonnal piros lapos kiállítást kapott a vendég Kecskemét egyik játékosa, a félidős eredmény pedig 0:0 volt.

A második etapban azonban lehengereltük az ellenfél gárdát. 15 perc alatt 3 gólt is lőttünk. Szalontai Tibi fejese után Kohány Balázs pöccintette a hálóba a labdát, majd Keszthelyi Krisztián lövése növelte a különbséget a Kalocsa javára. A góloknak azonban itt még nem volt vége, hisz a mérkőzés utolsó perceiben Kohány Balázs második gólja adta a kegyelemdöfést. A végeredmény Kalocsai FC – Kecskeméti LC 4:0.