|

Nemzetközi versenyen a kalocsai birkózók

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-04-07 12:21:21

Múlt szombaton Soltvadkerten versenyeztek a Kalocsai SE Birkózó Szakosztályának sportolói, ahol több ország birkózói is részt vettek.

Egyesületünket 11-en képviselték ebből 10-en érmes helyezést értek el. 42 kg-ban Elekes Enikő a fiúk között versenyzett. Nagyokat küzdött, de sajnos most nem tudott helyezést szerezni. A gyermekkorosztályban 35 kg-ban Kovács Dorián, a Diák II-es korosztályban 26 kg-ban Hajnal László, 63 kg-ban 2 nyertes meccs után egy szerb birkózó elleni vesztes döntő után Elekes Zoltán lett ezüstérmes, míg 54 kg-os kategóriában Romsics Péter szintén a második helyen végzett.  Harmadik lett Varga Lóránt 46 kg-ban, Búcsú Péter a serdülők 85 kg-os kategóriájában, Kakuk Máté 50 kg-ban, míg Koprivanacz Erik 50 kg-ban lett bronzérmes. Bagó Tibor és ifj. Elekes Endre tanítványai között két bajnok is lett, Tűri Krisztián 69, míg Diák I-es korosztályban 46 kg-os súlycsoportban Hajnal József 4 nyertes meccsel szerzett aranyérmet. Mindenkit tussal, vagy technikai tussal múlt fölül.