|

Nem tört meg a Közgáz jege

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-04-26 16:00:00

Múlt hétvégén a Kalocsai SE röplabdázói a fővárosi Közgáz SC és DSK-hoz utaztak. A pesti csapat az egyetlen, melytől az idén nem tudtak lányaink pontot rabolni, annak ellenére, hogy mindössze csak egy helyezés volt a két csapat között, pontban viszont tetemes szakadék van az élmezőny és a negyedik helyen álló Kalocsa között.

Az első jászmában a hazaiak hamar magukhoz ragadták a kezdeményezést és a korán kialakult hátrányt csak kemény játékkal tudták a mieink ledolgozni. Ez fel is emésztette a kalocsaiak erejét, hiszen a végére ismét a hazaiak kerültek előnybe,- némi bírói segédlettel a hazaiak örülhettek a szett előnynek. A második játszmának csak az eleje volt kiegyenlített, de néhány jó hazai nyitás után ismét loholhattunk az eredmény után, de a fővárosiak nem engedték ki a kezükből az újabb részsikert. A harmadik szettben ellenfelünk magabiztosan menetelt a győzelem fel, melyet több kemény ütéssel is igyekeztek nyomatékosítani. Így 3-0 arányban teljesen megérdemelt hazai győzelem született.