|

Már negyedikek a Méhek

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-04-12 11:34:44

Múlt szombaton a kiskunhalasi Szilády RFC otthonában álltak pályára a kalocsai Méhecskék SE lányai.

Radványi László megyei I. osztályú csapata hiányosan, két hátvédje Varga Mária és Mészáros Csilla nélkül utazott a találkozóra, így az edző azon fiatal játékosainak is lehetőséget adott, akik eddig kevesebb szerephez jutottak. Az első gólt a hazaiak jegyezték a 17. percben, de 3 perccel később Révész Anna válaszolt majd Sajgó Anett is a kapuba talált, így 1-2es vezetés mellett tértek pihenőre.

Révész Anna

A második játékrésben Révész Anna duplázott, majd egy újabb halasi gól után már 2-3 volt a meccs állása. A 72. percben egy hazai öngól állította be a 2-4-es végeredményt, így a mieink újabb győzelemmel már a tabella 4. helyén állnak.