Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Kiesett a KFC a Magyar Kupából + GALÉRIA

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-08-17 09:04:31

Szerda délután, nyári melegben a Magyar Kupa második fordulójában állt hazai pályára a KFC. Megyei I. osztályú csapatunknak mondhatni, a háta közepére sem kívánta a találkozót, hiszen frissen összeállított együttesünk, tele fiatalokkal a hétvégén startolt bajnokságra koncentrál.

Ennek ellenére a Márton-gárda nem feltett kézzel vonult pályára a Kecskemét ellen. A vendégek egy épp hogy bepattanó labdával a 9. percben szerezték meg a vezetést, majd a félidő utolsó és a hosszabbítás első felében lőttek még kettőt, így 0-3-as hátrányban vonultak öltözőbe a mieink.

A második félidő elején szintén esett egy kecskeméti találat, majd a kalocsai becsületgólt Rosta Ricsi lőtte a 84. percben. A KFC így 1-4 arányban kapott ki a Kecskeméttől, így a megyeszékhelyiek menetelhetnek tovább a Magyar Kupában.