|

Két meccsen, két győzelemmel zárt a KKC+GALÉRIA

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-10-23 14:18:04

A Kalocsai KC női csapata szombaton azt a Kiskunmajsát fogadta, amely mindenkor a dobogóért szokott harcolni.

A megyei tabellát veretlenül vezető Kolics lányoknak így extra teljesítményre volt szükségük, hogy hazai pályán esélyesként lépjenek fel.

Alföldi Babették nem csak hogy felvették a kesztyűt, de egy kiváló meccsen 27-22-re verték a vendégeket, így megőrizték hibátlan mutatójukat. Hogy mi volt a fegyver a Kiskunmajsa ellen? Azt Kolics János mesélte el rádiónknak.

Galéria ITT, illetve további fotók a kalocsaikc.hu-n!

A Kalocsai KC NBII-es felnőtt gárdája szombaton az NB I/B-s pécsi játékosokkal tűzdelt, nagyon gyors és nagyon harcias Siklóst fogadta.

Nem kis elánnal esett egymásnak a két gárda, ezt Katona Bence meg is sínylette, kérdés volt, hogy folytatni tudja-e a mérkőzést. Nagy szükség volt rá, hogy visszatérjen. Az első félidőben fej-fej mellett mentek a csapatok, 12-13 mellett a vendégek húzták be az első játékrészt.

A másodikban azonban erőnlétben szépen lassan sikerült felülkerekedni az ellenfélen, de izgalomból a 30-26-ra záruló mérkőzésen minden percben kijutott.