|

Jól vette a Magyar Kupa első akadályát a KFC

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-08-07 13:03:10

A foghíjas Kalocsai FC első éles meccsét vívta szombaton, Kelebián.

Márton Zsolt megyei I. osztályú csapata a megyekettes hazaiak ellen 0-0-s első félidő után a második félidőben belehúzott, és hiába szerezte meg a Kelebia a vezetést  a 77. percben a Paksról frissen hazaigazolt Mátyás Dániel gólja egalizált. Rá 4 percre az újdonsült csapatkapitány, Vuiits Viktor 2-0-ra növelte a különbséget, míg a 93. percben ismét Mátyás villant és 1-3 mellett juttatta tovább a KFC-t a Magyar Kupa második fordulójába.

A roppant motivált ellenféllel szemben igazán a második játékrészre  kapta el a fonatat a KFC, köztük az a paksról hazaérkező újonc is, akinek a 3-ból két gól és egy gólpaszt köszönhet csapatunk, mondta rádiónknak Márton Zsolt, aki a találatokról is mesélt a KORONAfm100-nak.