Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Ízekre szedte a Baját a KKC

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-04-04 14:37:56

Tegnap este idegenben, egészen pontosan a Baja otthonában állt pályára a Kalocsai KC, ahol Kolics János fiai visszaadták a kölcsön kenyeret.

Hiszen a mieink ősszel egy gólos vereséget szenvedtek a szerbekkel erősített Bajától, így most törleszteni készült a KKC. Ezen szándékuknak pedig 8-11-es félidei eredmény után, a végén 21-25 mellett adtak nyomatékot, esélyt sem adva a hazaiaknak.

Erre a találkozóra rendkívüli módon készült csapatunk, amely egyébként az NBII-es mezőnyben nem igazán jellemző – tudtuk meg Kolics Jánostól.

Galéria a találkozóról ITT!

Ugyanezen eredmény mondható el a Szvétek Balázs vezette ifjúsági csapat meccse kapcsán. A juniorok az őszi meccshez hasonlóan most is simán vették a gyengébb játékerőt képviselő Baja által támasztott akadályokat, hiszen 8-12-es félidei eredmény után 18-28-ra zárult a találkozó.