Helyi sport

Megnyerte a Kecskemét elleni rangadót a KFC

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-04-04 14:25:22

Tegnap délután a Kecskeméti TE együttesét fogadta rangadón a Kalocsai FC felnőtt csapata.

A találkozó mindkét fél számára igen fontos volt, hiszen a harmadik helyen álló mieink elhúzni, míg a ránk tapadó Kecskemét még inkább felzárkózni készült a listát vezető Kiskunfélegyházához és Tiszakécskéhez.

Emellett a meccs külön pikantériája, hogy a megyeszékhelyiek szerettek volna törleszteni, amiért az őszi meccsen a játékvezető a 63. percben lefújta a találkozót a szurkolók magatartása miatt és 0-3 arányban a Kalocsának adta a pontokat.

Bár a mérkőzés nem dúskált izgalmakban, ahogy Márton Zsolttól megtudtuk, mégis Kalocsai sikernek örülhetünk, hiszen 1-0 mellett itthon tartottuk a pontokat a Kecskeméttel szemben.

GALÉRIA a találkozóról ITT!

Így csapatunk még mindig őrzi tavaszi veretlenségét. Tíz ponttal lehagyva a megyeszékhelyi gárdát, már csak egyetlen pont választja el a KFC Tiszakécskétől, és két pontnyi a távolság az éllovas Kiskunfélegyházával szemben.