|

Itthon kaptak ki a Méhek

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-04-27 07:44:18

Szombat délután hazai pályán játszott a kalocsai Méhecskék SE női csapata. Radványi László lányai a Kiskunmajsai Mókusokat fogadták, akikről tudni illik, hogy a mi fiatal, frissen összeállított csapatunkkal szemben, egy rutinos, régebb óta együtt játszó keretről van szó.

A vendégek emellett esélyesek a bajnokság bronzérmére is. A Méhek próbálták tartani a lépést a Mókusokkal, de a 7. percben már gólt kaptak, majd a 26. percben már 0-2 volt az állás. A második félidőben az újabb majsai góllal már 0-3-ra ment az ellenfél, szépíteni csak Mészáros Csilla tudott, aki a 66. percben módosította az állást 1-3-ra. A találkozó utolsó negyedében ismét találatot szereztek a vendégek, így 1-4 arányban vitték a mókusok Kalocsáról a pontokat.