|

Ismét hétszer szúrtak a méhek

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-05-19 15:04:13

Igazi győzelmi hétvégét tudhatnak hátuk mögött a kalocsai egyesületek. A KKC és KFC győzelme mellett a Méhecskék is óriási sikert arattak szombati mérkőzésükön.

Radványi László együttese a Kalocsa mögött álló jelenlegi harmadik Kiskunhalasi FC-t fogadta utolsó hazai bajnoki meccsén. Az itthoni közönség igazi gólzápornak örülhetett, hisz a méhek kegyelmet nem ismerve, lesöpörték a halast a Hunyadi pályáról. Már az első percben Béres Georgina gólja jelezte, hogy nem lesz könnyű dolga a vendégeknek, ha pontot rabolni jöttek hozzánk. Ezt pedig Dzsina további két gólja erősítette meg az első félidőben, így mesterhármasával 3:0 mellett tértek pihenni a csapatok. De ahogy mondani szokás, ez csak hab volt a tortán. Tabellamásodikhoz híven folytatódott a kapu bombázása. Csóti Kitti talált a hálóba, majd az aranylábú Béres Georgina még kétszer, Miklai Mercédesz pedig egyszer tudott gólt lőni a mérkőzésen.

Így a méhek 7:0-ra verték itthon a Kiskunhalasi FC-t.