Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Óriási győzelem a bajnokesélyes felett

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-05-19 14:57:03

Szombat délután a tabella második helyén álló Híd SC csapatához látogatott a megye egyes Kalocsai Futball Club.

Evanics Zoltán legénységének fel kellett kötnie a nadrágot, hiszen az tabellelső Kiskunfélegyházával pontegyenlőségben álló Híd legutóbb itthon, hazai pályán hagyta helyben 0:2 arányban a KFC-t.

Csapatunk határozottan kezdte a játékot, esélyt sem adva a hazaiaknak. Ennek meg is volt a gyümölcse, hiszen a 11. percben Nasz Balázs talált a hálóba így a Kalocsa átvette a vezetést, meglepve a Híd alakulatát. A meglepetésből pedig a mérkőzés folytatásában sem igen tudtak felocsúdni, mígnem a hosszabbításban, a 91. percben egyenlíteni tudtak. A "talált" gólra azonban nem maradt megtorás nélkül. Hiszen két perccel később jött a kalocsai kegyelemdöfés: Kohány Balázs is a hálóba talált, így 1:2-re megvertük a vendéglátó Híd csapatát.