|

Hibátlan volt a serdülők vasárnapja

Szerző: Rumi László, – 2012-03-26 09:30:42

A leány röplabdásaink a 2011/12. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság 4. fordulójában vasárnap a Városi Sportcsarnokban léptek pályára. Ellenfele a csapatnak az NBI-es BSE és a Szolnok korosztályos csapata volt. A tét pedig, hogy a bajnokságban ki végez a végső 13-15. helyeken. Az első mérkőzésen a tőlünk jóval magasabb fővárosi lányok ellen az első két szettet, ha nem is simán, de biztosan hoztuk, amikor mintha elfelejtettünk volna játszani és a lelkes pestiek könnyedén egalizálták az eredményt. A döntő ötödik szettben már nem tétováztak annyit a lányok és biztosan nyerték a játszmát és ezzel a meccset is (3:2). A nap másik kalocsai érdekeltségű mérkőzésén a vendég szolnoki fiatalok ellen már nem volt olyan nehéz dolga Kováts Ágnes edzette mieinknek. Könnyű meccsen, ötven perc alatt sikerült győzni a Szolnok ellen (3:0)