|

Elsöprő hazai győzelem született a KKC bajnokiján

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-09-29 10:54:32

A Magyar Kupa mérkőzése után szombat este bajnoki mérkőzésen is hazai közönsége előtt állhatott pályára az NBII-ben címvédő Kalocsai KC az MK Pelikán-Siklós KC ellen.

Kolics Jánosék a Mecseknádasd otthonában verséggel kezdték a szezont, ám hazai közönségüket óriási győzelemmel ajándékozták meg. Már a félidei 20-12-es részeredmény is megnyugtató különbség volt. Viszont a különbség a második félidőben óriásira duzzadt, így a meccset 42-20 arányban a KKC húzta be a Siklóssal szemben.

Kolics János nem csak a meggyőző 42-26-os eredmény miatt volt elégedett, hanem azért is, mert ez a bajnoki mérkőzés jó főpróbának számított a csapat szerdai, Békés-Drén Kézilabda Club elleni Magyar Kupa mérkőzése előtt.

Ifjúsági csapatunk 13-16-os félidei eredmény után 32-33 arányban kapott ki a vendég junior gárdától.