|

Továbbjutott a KKC!

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-09-22 15:42:04

Múlt szerdán több mint száz szurkoló követte figyelemmel a Kalocsai KC nyitómérkőzését a Magyar Kupa első fordulójában. Az ellenfél, a magasabb osztályban játszó, NBI/B-s Pécs gárdája volt, akik saját osztályukban is igen kemény játékerőt képviselnek.

A KKC szurkolók egy percre sem unatkoztak, hiszen volt hogy a Pécs három góllal is elment, sőt volt hogy hármas emberelőnyben, máskor meg emberhátrányban volt kénytelen játszani Kolics mester csapata a játékvezetők olykor megkérdőjelezhető döntései miatt.

A 12-14-es félidei vendégelőnyből a meccs utolsó két percére sikerült lefaragnia a mieinknek, a végre pedig meg is fordították a mérkőzést, így 22-21 után a KKC jutott tovább a Magyar Kupa második fordulójába, tudtuk meg az edzőtől, Kolics Jánostól.