|

Zsinórban a hetedik győzelmét aratta a KFC

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-05-27 13:28:52

Jó formában van a megyei I. osztályú Kalocsai FC legénysége. Márton Zsolték végsőcélként a dobogó harmadik fokát tűzték ki maguknak, és ezt múlt vasárnap ismét bebiztosították a Kunszállás ellen, akikkel szemben a mieink zsinórban a 7. győzelmüket aratták a tavaszi szezonban.

A 16. percben a sérülése után visszatérő csapatkapitány, Kohány Gábor talált először a vendégek hálójába, melyre jött a Kunszállási válasz. Néhány perc múlva Kohány Balázs is gólt szerzett, így 2-1 arányban tértek pihenni a csapatok. Az előnyt a KFC tovább növelte a második félidőben, amikor Kohány Gábor duplája, Kárpi Rudolf, valamint Dostyicza Dániel találata után 5-1-es eredménynél szólalt meg a játékvezető sípja.

A mérkőzésen sajnos két játékosunk lesérült, akiknek ezúton kívánunk jobbulást! A gólok és a sérülések körülményeiről Márton edző mesélt a KORONAfm100-nak.