|

Visszavágott a Haladás a KSE-nek

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-02-18 14:33:39

Visszavágott korábbi, Kalocsán elszenvedett vereségéért a Haladás VSE/Vasi Sport Akadémia NBII-es röplabdacsapata. –írja a szombathely.hu.

A szombathelyi fordulón 3:1 arányban sikerült legyőzniük Kováts Ágnes tanítványait. A bajnokság eddigi mérkőzéseinek mindegyikén szerzett pontot a vasi alakulat, kivéve Kalocsán, ahol 3:0-ra vesztettek a Szombathelyiek.

Fotó: vehirsport.hu

A hétvégi találkozó a mi lányaink fölényével kezdődött, jó szerváinkkal és a hazaiak rontásaival sikerült előnyre szert tennünk, 16-25-re be is húztuk az első szettet. A második játszmában aztán az edző átszervezte a Haladást, amely váltás nem is jöhetett volna jobbkor ellenfelünknek, így az egyenlítés könnyen ment, 25-11 lett a szett eredménye. A rivális ugyanezzel a mentalitással folytatta a játékot. A harmadik szettet 25-17 arányban hozták, míg a kicsit szorosabb negyedik játékrész 25-21-gyel zárult. Így a Haladás ezúttal legyőzte a KSE-t!