|

Nagy csata vár ma a KKC két csapatára

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-11-11 11:19:53

Mint arról a KORONAfm100-on már beszámoltunk, a Kalocsai KC Baján döntetlent ért el, így a szerzett egy pontjával jelenleg a tabella 5. helyén állnak Kolics János fiai.

Szvétek Balázs ifjúsági csapata azonban Baján is meg tudta őrizni veretlenségét, bár az első félidőben hazardíroztak a mieink, a második félidőben azonban hozták, amit az edző elvárt tőlük, így 21-27 mellett zsebelték be az újabb pontokat.

Fotó: Krizsán-Csorba Krisztina - facebook

A Kalocsai KC NB II-es felnőtt és Ifjúsági III. osztályú gárdája ma hazai pályán játszik. Kolics János fiai a szokott időpontban, 18 órakor az ősi rivális Hőgyészt fogadják, míg előtte, 16 órakor a Szvétek Balázs vezette junioroknak sem lesz könnyebb dolguk, akik, veretlenségüket szeretnék megtartani a vendégek ellen.

Ami pedig a felnőtteket illeti, A mienk a fájó, bajai pontosztás után jelenleg az 5. helyen állnak, ellenfelük pedig pontegyenlőségben mögöttük a 6. Az edző figyelmeztet, a mai, 18 órakor kezdődő találkozó sem lesz egyszerű, a csapat pedig számít a Te buzdításodra is.