|

Végigmenetelt a KKC a Hőgyészen

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-04-12 10:43:18

Pének este azt a Hőgyészt fogadta a Kalocsai KC felnőtt csapata, akik a mieinkkel pontegyenlőségben, de rosszabb gólaránnyal tanyáztak a mieink mögött az 5. helyen.

A vendégekről tudtuk, hogy Szegedről és Makóról is igazoltak játékosokat, azonban felkészülni nem tudott a Kolics gárda a hőgyésziek játékából. Ez az első perekben meg is látszott, amikor 3 góllal állva hagyta a mieinket az ellenfél. Aztán emberfogással kiiktattuk a vendégek "csúcsjátékosát" és a 12. percre már egyenlített is együttesünk. Ettől kezdve már csak pillanatok kérdése volt, hogy a KKC mikor veszi át a vezetést.

Galéria a találkozóról ITT!

A második félidőre a Kolics-gárda teljesen felőrőlte ellenfelét, volt hogy 12 is volt közötte, a mieink javára. Így megsemmisítve a Hőgyészt, a végén 31-24 arányban húztuk be a mérkőzést.