Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Utánpótlás a porondon

Szerző: Rumi László, – 2011-11-22 15:48:52

A Kalocsai SE serdülő korosztályú lányai a Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság második fordulójában szerepeltek Budapesten. Csapatunk az első mérkőzésen a tavalyi ezüstérmessel, a Békéscsabával mérkőzött, ami bár hasonlóan az első fordulóhoz ismét 3:0 vereség lett, ám a szettek ezúttal már sokkal szorosabban alakultak. Ezután következett a Buda XI csapata, ami nem okozott gondot, sima 3:0 volt, az ellenfél összesen 21 pontot szerzett. Aztán következett a Közgáz elleni rangadó, ami már az első fordulóban is egy nagyon szoros 3:2 lett, ahogy most is, csak sajnos ezúttal a fővárosiak örülhettek az 5. szett végén. Következő két körben új csoportbeosztás lesz, ahonnan még mindig lesz esélye csapatunknak az országos elődöntőbe jutni, ám ez majd csak januárban folytatódik.

A Kalocsai SE női csapata a következő bajnoki mérkőzését szombaton 11.30-tól játssza a Városi Sportcsarnokban, ahol az ellenfél az odavágón csak a lehető legminimálisabb különbséggel győztes szombathelyi Haladás VSE-Szombathelyi Egyetemi SE lesz.