|

Újabb rangadót zsebeltek be a Méhek

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-04-28 16:53:55

Szombat délután a kalocsai Méhecskés lányokat az a Városföld fogadta, aki gól különbséggel leszorított a mieinket a dobogóról.

Így csapatunk keményen felkészült az újabb találkozóra. Már a harmadik percben megszereztük a vezetést, Ferencz Andrea góljával, de nem sokáig örülhettünk, hiszen hamar egyenlített az ellenfél. Ez után egy perc sem telt el, Béres Georgina beállította az első félidő 1:2-es eredményét. A második etapban a méhek két vállra fektették a városföldi lányokat, hisz az 51. percben ismét Béres Georgina, majd 6 perccel később Sipos Andrea  illetve a későbbiekben 2 Ferencz Andrea gól növelte az előnyünket. Ezt követően időn túli büntetővel 6:2 végeredménnyel hagyta el csapatunk a pályát.

A sárga-fekete kalocsai alakulat erőn felüli teljesítménnyel, megérdemelten hozta el a három pontot és így a tabella 3 helyére léphetett a Radványi László vezette lány csapat.