|

Szőnyegen a birkózó palánták

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-03-20 12:58:30

Március 15-én, Kiskőrösön a már hagyománnyá vált Petőfi Kupára várták a régió birkózóit. A versenyen részt vettek a Kalocsai Sport Egyesület Birkózó Szakosztályának kezdői is.

A verseny 206 főt számlált. Ebből heten képviselték városunkat méghozzá eredményesen, hiszen mindenki éremmel térhetett haza. A versenyen Gyermek korosztályban, 36 kg-ban Kovács Dorián, 26 kg-ban Hajnal László, 35 kg-ban Kele András is 3 helyezést érte el. 46 kg-ban taktikus birkózással 4 nyert meccs után Varga Lóránt a dobogó tetejére állhatott. Diák I-es korosztályban 52 kg-ban indult Romsics Péter, aki 2. helyet szerezte meg, ugyanebben a korosztályban a 63 kg-ban a dobogónak az első két fokát is Kalocsai tölthette be. 1. helyezet lett a már a rutinosabb Elekes Zoltán, és ezüstérmet szerzett Kapitány Márk.