|

Simán kikaptunk a visszavágón

Szerző: Mike Szilvia, – 2013-12-09 11:04:02

A Kalocsai SE női röplabdásai az elmúlt hétvégén az első „visszavágóra” utaztak el Budaörsre.

A bajnokság elején, az első hazai mérkőzésünkön az újonc Budaörs rendesen megizzasztotta csapatunkat, de sikerült egy szoros, 3:2-es győzelmet elérnünk. Kováts Ágnes, edző bízott az ismétlésben, de a mérkőzés előtt elég nehézzé vált a helyzet, hiszen a kezdőhatosból két alapember is sérüléssel bajlódott, így őket már a mérkőzés folyamán le kellett cserélni.

Az első szettet nagyon csúnyán elbuktuk a rossz nyitásfogadásaink miatt. A második felvonás jobban indult, de újra megnőtt a pontkülönbség a két csapat között és a hátrányt már nem tudtuk ledolgozni. A harmadik játszma eleje egyértelműen a miénk volt, de a budaörsi csapat ebben a játékrészben is átvette a vezetést. A végére 3:0 arányban, magabiztos hazai siker született.