|

Sima győzelem a Bács Megyei Kupán

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-09-10 15:00:27

Szerdán a második fordulóval folytatódott a Bács Megyei Kupa sorozata. A nyitófordulóban a Márton Zsolt vezette megyei első osztályú KFC a megyei harmadosztályú Fajsz otthonában állt pályára a nyitányon.

Kárpi Rudolf

A két csapatbeli osztálykülönbség már papírforma szerint garantálta is az eredményt, de a mieink esélyt sem adtak a hazaiaknak. A 23. percben Kohány Gábor gólja volt az első, majd az első félidőben Kollár Máté egyszer, Kárpi Rudolf kétszer, majd Follárdt Zoltán is betalált a kapuba, így az első etap után már 0-5 arányban vezetett a KFC. A Kupa meccs második félidejében sem termett babér a hazaiaknak, a mieinknek annál inkább. Kohány Gábor duplázott, Kárpi mesterhármassal végzett, a góllövök sorába pedig feliratkozott Farkas Tamás, Pintér Roland, Vuits Attila és az utolsó percben Facskó Patrik is. Így a Megye kupa első meccsét 0-11 arányban nyerte a KFC a Fajsszal szemben.