|

Sikeresen kezdtek a méhecskés lányok

Szerző: Rumi László, – 2013-05-13 08:44:03

Már javában tart a női megyei labdarúgó bajnokság tavaszi sorozata, amelyet a méhecskés lányok igen kemény felkészülési időszak után kezdtek el. A forduló első mérkőzésén a Kiskunfélegyházi Astra Bulls együttesét fogadták, ahol a szerencsével hadilábon állva 3-3-as döntetlent értek el. A következő fordulóban a tabella második helyezettjénél, Városföldön kellett helytállniuk. Az első félidőben nem született gól, de a második félidő 10 percében a csereként beállt Lovász Zita megszerezte a vezetést, majd 8 percre rá Herczeg Andrea növelte a Méhecskés lányok előnyét. A 77. percben Mészáros Csilla bomba góljával két vállra fektették a városföldi alakulatot. A harmadik fordulóra a Hunyadi pályán került sor ahol a négy éven át bajnok és jelenleg listavezető Mórahalom csapatát fogadta Radványi László együttese. Az 5. percben Csorba Szandra megszerezte a vezetést, majd alig telt el néhány perc és ismét örülhetett a hazai publikum a második gólnak amit Révész Anna szerzett. Magabiztos játék és sok helyzet mellett végül a 76. percben újabb gól született, így 3-1 arányú sikert értek el a Méhecskés lányok, mely eredménnyel a tabella második helyén állnak.