|

Pontot szereztünk a Bácsalmás ellen

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-08-25 13:03:41

Tegnap délután a megyei első osztályú Kalocsai Futball Club idegenben, egészen pontosan Bácsalmáson kezdte meg az idei bajnoki szezont.

A vezetőedző által is „kellemetlen” ellenfél ellen keményen felkészültek a fiúk, hiszen tudták nem lesz könnyű dolgunk, ha pontot szeretnének szerezni. Az első félidőben játékvezetői hátszéllel támogatva igen agresszíven játszottak a hazaiak. Majd a KFC egyre inkább felvette a kesztyűt és tizenegyesből gólt szereztünk. Csapatkapitányunk, Kohány Gábor a 39. percben betalált a vendéglátók hazai kapujába, megszerezve, így megszereztük a vezető gólt. A vezetéssel mindössze 6 percig büszkélkedhetett a KFC, hiszen az első félidő végén jött az egyenlítő gól, szintén tizenegyessel. Bácsalmás PVSE – Kalocsai FC 1:1.