|

Pontot hozott Bácsalmásról a KFC

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-04-10 11:12:39

A megyei I. osztályú Kalocsai FC vasárnap a Bácsalmás otthonában lépett pályára.

A Kecskemét utáni vereség után Márton Zsolték egyértelmű célja volt, hogy ponttal, vagy pontokkal térjenek haza, az utóbbi sikerült is. Bár a hazaiak Florin Nenad vezetéssel egyértelmű vereségként élték meg a pontosztást, amelyről csapatunk edzője azonban elégedetten nyilatkozott a KORONAfm100-nak.

A KFC felnőtt csapata mellett, a Gyuricza János vezette juniorok is egy pontot hoztak el Bácsalmásról, bár az ifisták mérkőzésén született gól is. Az első félidőben a hazaiak vették magukhoz a vezetést a 22. percben, majd a második játékrészben Gyuris Bence találata egalizálta a találkozót. A KFC U19-es ifjúsági csapata jelenleg a tabella 7. helyén áll.

Az U16-os korosztályú labdarúgó bajnokságban mindkét kalocsai csapatuk vesztesként zárta a hétvégi fordulót. A Kalocsai FC serdülői a Kecel fiataljaitól 0-7 arányban kaptak ki, míg a Méhecskék U16-os csapata Kiskunhalason a Szilády csapatától kaptak ki 1-0-ra. A serdülők megyei tabelláján a Méhek a 3., míg a KFC a 10. helyen áll.