|

Pontokat mentettek Mórahalomról a Méhek

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-05-04 11:09:30

A kalocsai Méhecskék SE megyei I. osztályú női labdarúgó csapata annál a Mórahalomnál vendégeskedett, akik ősszel 0-3 arányban raboltak pontokat tőlünk.

Így hát Radványi László lányai egyértelműen törleszteni szerettek volna, amely sikerült is, hiszen míg az első félidő gól nélkül zárult, holott mindkét oldalon voltak helyzetek, addig a mieink közül Sárosdi Bernadett 80. percben talált be a kapuba, megszerezve a mieinknek a vezetést, amelyet megtartva a Méhek 0-1 arányban adták vissza a kölcsönt a Mórahalmi lányoknak. A fiatal lány és az egész csapat örömkönnyekben tört ki - mesélte rádiónknak a Méhek edzője.

Radványi Lászlóék a hétvégén hazai pályán játszanak. A Baja elleni meccs nem lesz könnyű, de az edző a legjobb keretet állítja majd pályára - mondta a KORONAfm100-nak