Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Pazar játékkal hozott haza pontokat a KFC

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-09-01 12:52:40

Tegnap második bajnoki mérkőzését jegyezte a megyei első osztályú Kalocsai Futball Club.

A Márton Zsolt vezette mieink a Kiskőrös otthonában álltak pályára, ahova több mint 100 hazai szurkoló kísérte el a gárdát. Az első félidőben a KFC irányította a játékot, megkérdőjelezhetetlenül mutatva, hogy a csapat győzni jött. A 8. percben Nasz Balázs talált be a kapuba, majd10 perccel a félidő vége előtt Dostyicza Dániel szerzett gól csapatunknak. A második félidőben Keszthelyi is szerzett egy kipattanót, amit találatként értékesített. Erre már csak egy szépítő gólt tudott lőni a Kiskőrös, így a találkozó vége 1:3 lett a Kalocsai FC javára. A mérkőzés kulcsjátékosait Márton Zsolt vezetőedző emelte ki.