|

Ötödik győzelmüket aratták röpiseink Szombathelyen

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-12-18 13:57:51

Szombathelyre a Haladás VSE és a Szombathelyi Egyetemi SE közös csapatához utazott az utolsó előtti fordulóban a Kalocsai SE NBII-es női röplabda csapata. Itthon, biztos 3:0-s győzelmet arattunk ellenük, így bíztunk benne, hogy idegenben se lesz ez másként.

Fotó: kalocsasportja.hu

Ennek ellenére a hazai gárda kezdte jobban a találkozót, 7:2-s hazai vezetésnél kért időt Kováts Ágnes edző, ami után rendeződtek soraink majd megfordítottuk és meg is nyertük a szettet. A második játszmában a mi akaratunk érvényesült, simán nyertük ezt a játszmát. A harmadik szettben aztán ijesztő dolgot műveltek a lányok. Ismét magabiztosan vezettünk, ám a kiütéses győzelem helyett kiengedett a csapat, a 8 pontos előny hamar eloszlott, sőt a végére a szettet megnyerve szépítettek a hazaiak. A negyedik játszmában megismételték a lányok az előzőt. 13:4-s vezetésünknél ismét kiengedett a Kalocsa. Ám szerencsére ezúttal a lazítás nem bosszulta meg magát és sikerült megnyerni a meccset Szombathelyen 1:3 arányban.