|

Öt kalocsai jutott tovább az országos döntőbe

Szerző: Mike Szilvia, koronaradio.hu – 2014-03-12 19:30:36

Március 8-án és 9-én Várpalotán és Szentesen rendezték meg a 2014. évi karate diákolimpiát ahol rekordszámú versenyző vett részt.

Három régió 940 sportolója, köztük a Kalocsai SE Ciglédi úti karatékái küzdöttek az országos döntőbejutásért. A mostani, kvalifikációs versenyen az elődöntőkben dobogóra került versenyzők már biztosan ott lesznek Veszprémben, az országos döntőben.  Így a nemrég az év utánpótlás sportolója címmel kitüntetett Mészáros Lili biztos ott lesz, hiszen I. helyen végzett. Továbbjutott Balogh Lili is, aki III. lett. Szintén szerepelhet az országos döntőben Filus Norbert, ő a  II. helyen végzett úgy mint Kupsza Klaudia. Saját kategóriája bronzérmese pedig  Szűcs Luca lett, akiért szintén biztosította továbbjutását.