|

Örömtánccal ünnepelt Bácsalmáson a KKC

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-11-15 13:17:32

A megyei bajnokságban játszó KKC női csapata igen fontos győzelmet szerzett szombaton a Bácsalmás ellen.

Míg a hazaiak az 5., addig Kolics János lányai a 6. helyről várták a folytatást. Esélyesnek egyértelműen a hazaiak számítottak - ha a két csapat tavalyi mérlegét nézzük -, hiszen tavaly ősszel 35-14-re, tavasszal, itthon 17-31-re kapott ki a KKC. Az első félidőben az almási lányok 3 gólos előnyre tettek szert, ezt azonban a KKC női osztaga a második félidőre letornászta, sőt egy góllal meg is előzte a hazaiakat. Így 27-28 arányban a KKC amazonjai hazahozták a pontokat.

Kolics János edző kiemelte, nagyon büszke lányaira, hiszen azok óriási akaraterővel két vesztett helyzetből is talpra tudtak állni: