|

OB-n dobogós két homokmégyi judoka

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-10-13 13:12:51

Múlt hétvégén, Tatán rendezték meg a Diák B korosztàlyos judokák Országos bajnokságát, ahol két homokmégyi judoka is tatamira lépett.

Fekete Johnny -41kg –ban sorra nyerte a meccseit és az első négy közé bejutott. A döntőbe jutásért nagyot küzdött, de az összecsapás utolsó másodperceiben ellenfele  váratlanul egy értékelhető akciót hajtott végre, így ezt követően már csak a bronzért vívhatott csatát, amit sikeresen meg is nyert így 3. helyen végzett. Markella Míra -40kg hasonlóan a  3. helyen végzett, így az országos dobogóra is felállhatott. Ezt követően  a Dél Magyarországi Regionális Judo Szövetség csapatába is beválogatták Mírát és Johnnyt is. A fiúk csapatában Johnnyék 1. helyen végeztek, míg Míráék  a leány csapattal 2. lettek.