|

Nyerhető meccsen igazságos döntetlent játszott a KFC + GALÉRIA

Szerző: Mike Szilvia, – 2017-05-24 11:46:29

A Kalocsai FC megyei I. osztályú labdarúgó gárdája az idei szezon utolsó előtt mérkőzését játszotta tegnap, hazai pályán a Soltvadkert ellen.

Bár Varga Sanyi visszatért a kapuba, Follárdt és Vuits Viktor félig sérülten vállalták a mérkőzést, amelyet egy fiatal, frissen összeállt ellenfél ellen vívtak a mieink.

A vadkertiek a 24. percben szerezték meg a vezetést, amelyre a 34. percben Vuits válaszolt. Az 1-1 a mérkőzés végéig megmaradt. Márton Zsolt nem elégedetlen. Bár véleménye szerint a meccs nyerhető volt, a végére mégis igazságos a remi.

A Gyuricza János vezette U19es gárda azonban itthon tartotta a pontokat. Ifistáink Botykai Levente duplájával és Torják Erik találatával 3-2-re verték a vendégeket. A KFC-s fiatalok jelenleg a 14 csapatos tabella 7. helyén állnak.