|

Mókusok kontra Méhek 2:4

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-09-23 13:06:33

A megyei bajnokság második fordulójában a Kiskunmajsai Mókusokhoz látogatott a kalocsai Méhecskék SE női csapata.

Forrás: Béres Georgina, facebook

Radványi László csapata a nagyszerű nyitány után, amikor is 8:0-ra verték a Kecskemét újonc együttesét, most is a győzelemért álltak pályára. A Méhek jól kezdtek a mókusok ellen, bár a vezetést a hazaiak szerezték meg mindjárt a 3. percben. A 36. percben viszont már a sárga-fekete mezes Ferencz Andrea talált a majsai kapuba, majd aki nem látta gólját, annak két perc múlva ismét megismételte. Beállította az első félidő 0:2-es végeredményét. A folytatás gólok tekintetében ugyanúgy alakult, mint az első játékrész. A második etapban ismét kétszer villant Ferencz Andrea, és a hazaiaknak is jutott egy gól. így a meccs vége Kiskunmajsai Mókusok kontra Kalocsai Méhecskék SE 2:4.