|

Másodszor sem bírtak a Méhek a Mórahalommal

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-05-20 16:06:15

Múlt szombaton, Mórahalmon állt pályára a kalocsai Méhecskék SE női labdarúgó csapata. A Radványi László vezette lányok ősszel itthon vereséget szenvedtek a csapattól, ezt most idegenben szándékoztak megtorolni.

Az elmúlt időszakban bíztató jelek mutatkoztak, hiszen az Akasztót és a Katymárt simán verték a kalocsai amazonok. A mórahalmi mérkőzés is jól indult, a 25. percben Sajgó Anett góljával szerezték meg lányaink a vezetést, majd 7 perccel később kiegyenlített a hazai társaság. A második félidőben Sipos Andrea bombatalálatával már 1-2 volt az állás a Kalocsa javára, de eztán a hazaiak nem csak hogy egyenlítettek, de egy újabb találattal megfordították a mérkőzést, így 3-2 arányban kikaptak a Méhecskék.