|

Már nem veretlenek, de vezetnek a Méhecskék

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-10-19 11:00:18

Mint arról már korábban beszámoltunk, a megyei labdarúgó bajnokságban szereplő Kalocsai Méhecskék SE női csapata a tavalyi ezüstérem után idén a bajnoki címet célozta meg.

Radványi László lányai a célt maguk előtt tartva a negyedik fordulóig veretlenül vezették a tabellát. Az elsőség megmaradt, viszont a múlt heti Arany Bácskával való találkozó után már nem 100%-os eredményt mutatnak a lányok. A legutóbbi mérkőzésen ugyanis a vendég Arany Bácska gólgyárosa, János Fruzsina kétszer is betalált Bukor Bernadett hálójába, amely után csak a második félidőben ocsúdtak fel a lányok. Akkor Ferencz Andrea szépített, de egyenlítésre már nem volt ideje a csapatnak. Így 1:2 arányban elvesztették a találkozót.