Helyi sport

Már csak egy pont kell a KKC-nek

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-04-27 17:48:30

Múlt szombaton a Mecseknádasdi Spartacus SE gárdáját fogadta az NBII-es tabellát vezető Kalocsai KC.

Ezen párosítás mindig parázs hangulatú mérkőzést ígér, így volt ez most is, amikor a jól felkészült vendégek ellen még a játékvezetőkkel is megharcoltak a mieink. A spori 9-9 hétméteres büntetőt osztottak ki, melyből a mieink 5-öt, a vendégek 7-et értékesítettek. A kiállításokat tekintve a KKC 4, az ellenfél pedig 20 percet volt kénytelen összesen a padon tölteni. Emellett három piros lapot is kiosztottak. Kettőt két nádasdi mezőnyjátékos, egyet pedig a vendégek edzője tudhatott magáénak.

A lassan kezdődő, de harcias és kemény mérkőzést 13-12-es félidei eredmény után 29-23 arányban a KKC nyerte, így együttesünket egy pont választja el a bajnoki címtől, tudtuk meg Kolics Jánostól, a KKC edzőjétől.