|

Lassan indult a kalocsai „henger”, de elhoztuk a 3 pontot

Szerző: Mike Szilvia, – 2013-09-09 13:49:48

Vasárnap délután Tiszakécskére utazott a megye egyes Kalocsai FC.

Evanics Zoltán a kötelező győzelem jegyében küldte pályára fiait. A helyzeteket, gólokat tekintve ez a mérkőzés kísértetiesen hasonlított a Harta ellen vívott meccsünkhöz. Bár a mieink sokkal jobb erőben voltak, és játékosaink technikásabbak is a tabellán sereghajtó vendéglátóinknál, az első etap mégis gól nélkül ért véget. A második félidőben viszont beindult a kalocsai henger, Keszthelyi Krisztián az 55. percben törte meg a jeget és talált be a Tiszakécske hálójába. Innen pedig nem volt megállás, Kohány Gábor három, Balogh „Toto” Tamás pedig egy góllal növelte az előnyt rendes játékidőben. És hogy a mérkőzést ne felejtsék el a Tiszakécskeiek, Kohány Gabi a hosszabbításban adott repetát a gólokból. A végeredmény Tiszakécske – Kalocsai FC 1:6.

A KFC legénysége ezen a hétvégén rangadóra készül! Vasárnap 16:30-kor a Tompa látogat hozzánk. A csapat jelenleg egy ponttal van lemaradva a mieinktől, így a tabella 4. helyén állnak, lőtt góljaik száma a 4. forduló után 24(!!). Fiaink a tabella 2. helyén állnak 10 ponttal és 15 lőtt góllal.