|

Kettős hazai győzelemmel zárt a KKC

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-10-03 12:27:44

A Kalocsai KC felnőtt és ifjúsági csapata is hazai pályán tartotta vasárnap este a bajnoki pontokat.

Az óriási utánpótlás bázissal rendelkező Pécs VSE II juniorjai egy gólos hátránnyal zárták a félidőt a mieinkkel szemben, míg Szvétekék a végére 28-25-ös különbséggel tudták itthon a győzelmi pontokat.

Kolics János felnőtt gárdája szintén egy gólos előnyt tudott magáénak félidőben, a végére azonban kiéleződtek a különbségek és 10 góllal is megelőzve a vendég Pécsett 30-20 arányban ők is győzelemmel zártak. Együttesünkből kulcsemberek hiányoznak, köztük a kapuban Lakatos Ádám, de a helyére lépő fiatal pályatársa eddigi legjobbját hozva vette át Ádám helyét – tudtuk meg az edzőtől, aki azt is kiemelte, hogy a pályára lépő cserejátékosok mindegyike kiemelkedő teljesítményt nyújtott. Ugyanez mondható el a sztenderd kezdőjátékosaikról is, akik egyébként a vártnál erősebb Pécs ellen kezdtek.