|

Két versenyen lapátoltak az evezősök

Szerző: Mike Szilvia, – 2013-09-18 14:09:55

Szeptember 12-én és 13-án rendezték meg Szolnokon az evezősök XX. Országos Diákolimpia versenyeit.

Bérces Fanni

A kalocsaiak közül a legjobb eredményt Lázár Dániel érte el, aki az egypárevezős versenyszámban bejutott a középfutamba, ahol igen erős ellenfelei voltak, így a döntőbe most nem sikerült bejutnia. A diákolimpiai versenyek után ranglista versenyeket is rendeztek. A legjobb teljesítményt Bérces Fanni nyújtotta, aki ezüstérmet szerzett futamában. Bocskor Tamás a harmadik, Szilágyi Márk pedig a negyedik helyen ért célba.

Lázár Dani

Az egyesület tagSzeptember 14-én a Tisza Kupán indultak a Kalocsai Sport Egyesület evezős szakosztályának sportolói. A 12 éves „mini” kategóriában Szilágyi Márk bronzérmet szerzett, míg a serdülő egypárban Lázár Dániel és Szabó Erik a középfutamig menetelt. Szkiffben Kocsis Adrienn is szépen szerepelt, a középfutamban azonban ő is elfáradt, így a fináléról ő is lemaradt.