|

Két bajnoki címet is elhappoltunk Újvárosból

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-10-13 12:34:01

Október első hétvégéjén Dunaújvárosban, a Solymár István Emlékversenyen álltak rajtkőre a Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület úszói.

Dunaújvárosban mindig nagy kihívás várja úszóinkat, hiszen az itteni versenyzőknek több hely és lehetőség áll rendelkezésre, egy-egy versenyre való felkészülésben. Itt csodaszámba megy, hogy a hazaiaktól elhalássza valaki az egyik másik szám győztese címet.

Ezt Lakatos Bence kétszer is megcsinálta. 50 méter pillangón és nem kis meglepetésre 100 méter mellen is első lett, emellett Bence a maga 9 évével bezsebelt egy negyedik helyet is 100 méter hétúszásban.

Ferenczi Anna is közel állt a csodához, hiszen 200 méter háton második, mellúszásban pedig a harmadik helyen végzett. Szintén dobogós lett Tóth Ernák, aki kétszáz méter mellúszásban nagyon jó idővel lett második.