Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Kalocsai motoros az országos bajnoki futam élén

Szerző: Mike Szilvia, – 2015-07-07 14:11:37

Az elmúlt hétvégén a MAMI Kupa III. fordulóján álltak rajtrácsra a Kalo-Ring motorversenyzői az Euro-Ringen.

A kupasorozat ezen etapjában is két körben mérettetek meg a kalocsai Yamahások. A két menet utáni összesítésben Török István a második, testvére Krisztián az 5. helyen zárt. Hörnyéki Szabin a 6. lett. Dobos Róbert a 8. helyen végzett, míg Antal Attila a 11. helyet szerezte meg.

Fotó: Török Krisztián

Izgalmas és tartalmas hétvége volt, hiszen idén a MAMI Kupa versenyhétvégéin a második napon Országos Bajnoki futamokban is indulnak a kalocsai motorosok. Így volt ez most Örkényben is. Dobos Róbert a vasárnapi esős időmérőn sajnos olyan nagyot esett, hogy a vállsérülésének következtében nem tudta a vasárnapi futamokat folytatni. Az OB első körén Török István végzett a legjobb helyen, ő lett a második, testvére Krisztián az 5., Hörnyéki Szabin a 6., míg Antal Attila a nyolcadik helyen végzett. A második futamon Török István nem talált legyőzőre, a teljes mezőnyt maga mögött hagyta. Mögötte testvére 5., Szabin a 6., Antal Attila pedig a 8. lett. Napi összesítésben a dobogó legfelső fokára a kalocsai Török István állhatott.