Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Jól tájékozódnak futóink... és fordítva

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-06-05 11:07:56

Május 16-18-a között Bátonyterenye térségében rendezték meg a Nógrád Nagydíj tájfutó versenyt. 48 kategóriában, 36 egyesület, 490 versenyzője állt rajthoz, köztük a KSE sportolói is.

Forrás: nogradsport.wordpress.com

Pénteken éjszakai versenyen, szombaton délelőtt sprint versenyen, délután váltón versenyeztünk, ahol 86 váltó indult 6 kategóriában. Vasárnap pedig az egyéni számokat rendezték.

Fotó: Ebinger Mónika

A dobogó harmadik fokán; Dénes Zoltán

Az éjszakai versenyen Borbás Nándor a 4. helyen végzett. A sprint versenyszámban Dénes Zoltán 3., Nagy Viktor 8., Horváth Norbert 10., Baksa Csaba 13., Kopasz Róbert pedig a 15. helyen ért célba. Borbás Nándor, Borbás Ágota, Borbás Zita pedig saját kategóriájukban mindannyian a második helyen végeztek, de dobogóra állhatott Dénes Orsolya is, aki N20-as kategóriában bronzérmes lett. De szépen szerepelt Dénes Réka, Bartók Katalin és a dobogóról éppen hogy lemaradt Rostás Anikó is. A Családi futamban pedig a Dénes Réka-Dénes Orsolya-Dénes Zoltán váltó második helyen végzett.

Fotó: Tóth Tamás