|

Jól sikerült a tájfutók hagyományos kupája

Szerző: Mike Szilvia, – 2013-10-06 12:18:58

Mint arról rádiónkban beszámoltunk, szeptember 28-án és 29-én rendezte meg a KSE tájfutó szakosztálya a XIV. Kalocsa Kupát, az izsáki homokhátságon.

illusztráció

A versenyen 42 egyesület 295 sportolója állt rajthoz. A futók az Izsák melletti Vadas erdőben teljesítették a kategóriánként és naponként változó hosszúságú pályákat. A Kalocsai versenyzők többsége ezúttal a rendezésben tevékenykedett, akik viszont beneveztek, igen szép eredménnyel zártak. Bartók Katalin a 21 évesnél idősebbek között első, míg Borbás Ágota saját kategóriájában a második lett. Női váltóban a Csuka-Dénes-Gábor összeállítás első, míg a férfiaknál a Bánki-Baksa-Zsebeházi trió a negyedik helyen végzett. A vegyes csapatok versenyében a Gábor-Koprivanacz-Gábor hármas a harmadik lett.