Segíthetek jobb kicsi

Helyi sport

Jobbtól kikapni nem szégyen! - KFC

Szerző: Mike Szilvia, – 2013-11-04 10:56:12

Tegnap délután a megyei első osztályú csapatok bajnokságának nagy esélyesét, a Híd SC-t fogadta a Kalocsai Futball Club.

Talán a sor furcsa fintora, hogy csapatunk oszlopos tagjai Kohány Gábor, Pandur Tamás és Márkus Kristóf is sérülés miatt kihagyni kényszerült a rangadót. Az első félidőben Keszthelyi Krisztián kísértette a vendég Híd kapuját, de sajnos gólt nem sikerült szereznie, az ellenfélnek viszont igen 0:1-nél vonultak pihenőre a csapatok. A második félidőben szintén voltak helyzeteink, de a labda mindig a kapusnál landolt. A Híd a mérkőzés utolsó perceiben még egy góllal növelte előnyét, így a rangadó vége, 0:2 lett a tabella első Híd javára.

A meccset a KFC vezetőedzője, Evanics Zoltán értékelte rádiónknak (KATT a lejátszóra!).