|

Ismét tatamin a kalocsai birkózók

Szerző: Mike Szilvia, – 2014-10-28 12:25:46

Két hete Soltvadkerten rendezték meg a diák I, diák II és serdülő korosztályú birkózók részére a Dél-kelet magyarországi területi bajnokságot.

illusztráció!

A verseny tétje az Országos bajnokságra való bekerülés volt, így a KSE nyolc birkózójának célja természetesen valamely dobogós hely megszerzése volt. Ez többüknek sikerült is. Diák II. korcsoportban, 35 kg-ban Kele András harmadik, 58 kg-ban Elekes Zoltán második, Tűri Krisztián pedig 63 kg-ban szinté ezüst érmes lett. Hajnal József Diák I., 46-kg-os súlycsoportjában az 5. lett, míg a serdülők között Villám Patrik és Kanalas Pál ezüst, Borbé Patrik pedig bronzérmet szerzett. A kalocsai birkózókat ifj Elekes Endre, Hamzók József és Bagó Tibor készítették fel.