|

Ismét korosztálya legjobbja lett a kalocsai úszó

Szerző: Mike Szilvia, – 2016-04-19 13:36:30

A közelmúltban Baján rendezték meg a IX. Emel Kupa Utánpótlás Úszóversenyt, ahol a jelenlévő 20 egyesület, 290 úszója között rajtkőre álltak a Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület versenyzői is.

Busa Attila tanítványai közül Jakab István 50 m pillangó 9., 100 m mellen 8. míg 100 méter gyorson 5. lett. Molnár Bálint 100 háton és gyorson 9., mellen pedig 10. helyen végzett. Jakab Csenge 50 mellen 9. lett, Dorusák Dorina 100 mellen úgyszintén, míg, 100 gyorson 10. legjobbként ért célba. Bolvári Vivien 100 méter mellen végzett a legjobb 10-ben ő a 6. lett. A kalocsai úszók egyik legígéretesebb tehetsége Lakatos Bence 3 számban is a dobogóra, sőt annak legfelső fokára állhatott, hiszen sem 50 méter pillangón, sem 100 gyorson, sem 100 méter vegyesúszásban nem tudta őt megelőzni senki. Ezzel az eredménnyel Bence elnyerte a korosztálya legjobbjának járó kupát is.